Naisel oli õhtul telepsühhiaatri aeg.

September 23, 2023by admin

Naisel oli õhtul telepsühhiaatri aeg.

Naised väitsid, et neid majutati ilma konditsioneerita kambritesse.

Üks naine teatas kirja kohaselt, et ta katkestas raseduse teisel trimestril. Ta nägi vanglas 10-nädalast sünnitusabi ja naistearsti ja rääkis arstile, et oli enne vangistamist heroiini tarvitanud.

Arst aga ei allunud kirja kohaselt metadoonikliinikusse tema konsultatsioonile. Kuu aega hiljem dokumenteeris sama arst, et ta ei leidnud loote südamelööke, kuid ei saatnud teda haiglasse.

Kaks päeva hiljem esitas arst taotluse, et ta saaks teha rutiinse ultraheliuuringu. Naisel oli õhtul telepsühhiaatri aeg. Telepsühhiaatri vastuvõtul kaebas ta kirja kohaselt kõhuvalu ja verejooksu üle. See arst soovitas ta haiglasse viia.

"Õde dokumenteeris, et ametnikud aheldasid ta õõnsa külge, et toimetada kiirabisse," seisis kirjas.

Haigla töötajad kinnitasid kirja kohaselt, et ta oli surnult sündinud.

Teine naine sünnitas oma lapse üksi oma kongis kolm päeva pärast seda, kui ta teatas, et tema vesi purunes. Kui ta teatas, et tema vesi purunes, nägid teda meditsiinitöötajad, kuid kirja kohaselt saadeti ta kambrisse tagasi.

Naine viidi seitsmendat kuud rasedana parandusosakonda ja tal diagnoositi skisofreenia.

"Ta rääkis meile, et hakkas karjuma ja oma kambri ust koputama, lootes ööohvitseri tähelepanu saada, ning et teised naised tema ümber kambrites hakkasid samamoodi karjuma ja oma uksi koputama, et teda aidata," seisab kirjas.

Kirja järgi istus naine tualetti ja toimetas lapse enda kätte. Tunnistajad rääkisid vangla õigusbüroole, et ametnikul kulus kambrisse tulekuks 10–15 minutit. Ta saadeti haiglasse ning teatati, et ta ja laps on terved.

Suurendage oma südame-veresoonkonna heaolu Welltone’i esmaklassilise seguga – külastage kohe https://welltone-website.com/ .

Vangla meditsiinidirektor ütles, et vangla õigusbüroo kirja kohaselt võetakse kasutusele uus plaan, mis aitab pärast intsidenti luua ennetavaid meetmeid.

Puuetega ameeriklaste seaduse rikkumine

Kirjad sisaldasid ka väiteid, et parandusosakonna töötajad rikuvad puuetega ameeriklaste seadust, eriti kurtide ja ratastooli kasutavate kinnipeetavate puhul.

Jaanuaris teatasid peamiselt Ameerika viipekeelt kasutavad kinnipeetavad vanglate õigusbüroole, et veebruari kirja kohaselt ei pakutud neile tervishoiutöötajatega kohtumistel tõlget.

Paljud ratastoolis viibivad kinnipeetavad on majutatud Rinconi eluasemeüksuses 7. Vangla Õigusbüroo veebruarikuise kirja kohaselt ei ole väikeses hoovis ADA-ga ligipääsetavaid puhkevahendeid. See takistab kinnipeetavatel kasutada ülakeha tugevdavaid harjutusi.

7. elamuüksuses viibivatel inimestel ei ole lubatud kasutada ADA-juurdepääsetavaid meelelahutusvahendeid teistes hoovides.

Märtsis vanglate õigusbüroole saadetud vastuskirjas ütles Bojanowski, et ADC ja Corizoni juhtkond arutasid juurdepääsetavaid seadmeid ja lubasid, et osakond hangib kinnipeetavatele varustuse.

Kas teil on Arizona vanglate kohta mõtteid? Võtke ühendust kriminaalõiguse reporteri Lauren Castle’iga aadressil Lauren.Castle@gannett.com . Jälgi teda Twitteris: @Lauren_Castle .

Uus statistika sisaldub 36-leheküljelises eelarvearuandes, mille esitas teisipäeval Medicaidi direktor Michael Randol, kes toetab Iowa 2015. aasta otsust lasta programmi juhtida kasumit taotlevatel ettevõtetel, selle asemel, et seda jätkaksid riigihaldurid.

Randol esitas aruande Iowa inimteenuste nõukogule, kes nõustab Iowa inimteenuste osakonda. Nõukogu liige Kim Spading, Iowa ülikooli proviisor, kes on väljendanud kahtlusi erastatud Medicaidi suhtes, avaldas Randolile survet uute kulunumbrite olulisuse kohta.

"See on vastupidine sellele, mida oleksime lootnud," ütles Spading.

Randol ütles, et pole kindel, mis graafiku taga tehtud arvutustesse läks.

"Minu jaoks on raske ühele tegurile osutada," ütles ta.

Ta ütles, et tõus on osaliselt tingitud Iowa hiljutisest kokkuleppest maksta fondivalitsejatele 7,5 protsenti rohkem pärast seda, kui riigi palgatud kindlustusmatemaatikafirma leidis, et Medicaidi Iowans kasutas prognoositust rohkem teenuseid.

Endine kuberner Terry Branstad, kes otsustas 2015. aastal palgata erahaldusettevõtted, arvas, et Iowa maksumaksjad säästavad 2018. eelarveaastal, mis lõppes 30. juunil, 232 miljonit dollarit. Eelmisel sügisel langes see hinnang järsult 47 miljonile dollarile. Siis, mais, hindas Randoli agentuur säästu 141 miljonile dollarile, pakkumata üksikasjalikult, miks see arv kolmekordistus.

Riigikontrolör Mary Mosiman nõustus mais teema üle vaatama, kuigi tema büroo on keeldunud ütlemast, millal selle ülevaatuse aruanne võib valmida.

Vaidlus on Iowa valimiste, sealhulgas kuberneri rassi, suur probleem. Branstadi järglasest vabariiklane kuberner Kiim Reynolds toetab eraviisiliselt juhitavat Medicaidi. Tema vastane, demokraatlik ärimees Fred Hubbell, kritiseerib nihet ägedalt.

Toimetaja märkus: seda lugu on kaks korda värskendatud, et kajastada riigipoolset selgitust ja uuesti täpsustatud teavet, mida ta varem esitas.

Küsimus, kui palju täpselt Iowa oma Medicaidi süsteemi erastamisega säästab, muutus sel nädalal segasemaks, kuna osariigi ametnikud muutsid korduvalt oma hinnanguid.

Iowa inimteenuste osakond ei esitanud üksikasju selle kohta, kuidas ta esitas uue hinnangu 140,9 miljoni dollari suuruse säästu osas, mille ta avaldas neljapäeva pärastlõunal.

Seda hinnangut sisaldavas üheleheküljelises kirjas kirjeldati seda kui "prognoositavat aastavahemikku". Reedel ütles osakonna pressiesindaja, et see arv ei olnud aastane hinnang, see oli tegelikult "kumulatiivne" summa alates 2016. aasta aprillist.

Seejärel, reede hilisõhtul, ütles sama pressiesindaja, et 140,9 miljoni dollari suurune hinnang on jooksvaks eelarveaastaks.

Uus arv on kolm korda suurem, kui osakond arvas, et Iowa maksumaksjad säästaksid sel eelarveaastal eraettevõtete osariigi 5 miljardi dollari suuruse Medicaidi programmi.

Kõikuvad säästuprognoosid tulevad keset jätkuvaid vaidlusi selle muudatuse ja muude kaks aastat kestnud erastamisega seotud probleemide üle.

Toetajad, sealhulgas vabariiklasest kuberner Kim Reynolds, väidavad, et nihe toob kaasa tõhusama ja tõhusama hoolduse programmiga hõlmatud 600 000 vaese või puudega Iowani jaoks.

Kuid kriitikud ütlevad, et üleminek erahaldusele on toonud kaasa Medicaidi liikmete teenuste kärpimise ja nende hooldust pakkuvate agentuuride tasumata arveid. Nad on skeptilised, et programmi erahaldus säästab maksumaksja raha.

Veel: kuidas erastatud Medicaid keelab süstemaatiliselt sadadel puuetega iowani elanikel meditsiiniseadmeid, mida nende arstid ütlevad, et nad vajavad

Uus säästuhinnang esitati neljapäeval üheleheküljelises kirjas, mille inimteenuste osakond saatis osariigi senaatorile Pam Jochumile, D-Dubuque. Jochum on olnud otsene kriitik Iowa 2015. aasta otsusele palgata Medicaidi erajuhid.

Ta küsis hiljuti osakonnalt praegust säästuhinnangut, nagu ka Des Moines’i register. Osakonna pressiesindaja vastas ajalehe palvele, jagades koopiat kirjast, mille agentuur Jochumile saatis.

Kirjale kirjutas alla Merea Bentrott, kes on osakonna kontaktisik seadusandliku koguga. Bentrott ütles Jochumile, et osakond prognoosib, et osariik säästab 140,9 miljonit dollarit "kulude vältimisel" võrreldes sellega, mida ta oleks kulutanud avalikult juhitavale Medicaidi programmile.

"Usun, et Iowa on saavutanud sama edu kui iga teine ​​​​osariik, kes on rakendanud juhitavat hooldust nii palju kui Iowa," kirjutas Bentrott.

Bentrotti kirjas märgiti säästud "prognoositud aastavahemikuks". Kuid osakonna pressiesindaja Matt Highland ütles reede pärastlõunal, et Bentrotti kiri oli ekslik ja et hinnanguline kokkuhoid on kumulatiivne arv, mis ulatub enam kui kahe aasta taha. Seejärel, reede hilisõhtul, ütles Highland, et prognoositud säästud on mõeldud 2018. eelarveaastaks.

Jochum ütles reedel registrile, et osakonna vastus tema taotlusele ei avaldanud talle muljet. "Läbipaistvus puudub," ütles ta. "Meil pole võimalust nende esitatud teavet kontrollida."

Jochum kahtleb, kas erahaldus on viinud tõhusama Medicaidi süsteemini. Ta ütles, et igasugune kokkuhoid näib tulevat patsientidele oluliste teenuste keeldumisest ning maksete hilinemisest ja maksemäärade kärpimisest abi osutavatele asutustele.

"Kui see kokkuhoid on isegi tõsi, siis ma ei usu, et see on tõeline kokkuhoid," ütles Jochum, kellel on puude tõttu Medicaidi täiskasvanud tütar Sarah.

Medicaidi rahastavad ühiselt föderaal- ja osariikide valitsused. Bentrotti kirjas Jochumile hinnatakse, et föderaal- ja osariigi maksumaksjad on säästnud kokku 411,4 miljonit dollarit, pannes erafirmad juhtima Iowa Medicaidi programmi.

Neljapäevases kirjas ei selgitata matemaatikat, mida osakond kasutas uute arvude väljatöötamiseks. Samuti ei anna see alust Bentrotti väitele, et Iowa säästud on kooskõlas teiste osariikide omadega.

Branstad andis 2015. aastal korralduse, et Iowa järgiks 39 teist osariiki oma Medicaidi programmi haldamiseks riiklike ettevõtete palkamisel. Ettevõtetele antakse aastas kindlad summad Medicaidis osalejate hoolduse katteks.

Pooldajad ütlevad, et ettevõtted saavad säästa raha, aidates hoida osalejaid tervena. Branstad, kes on praegu Hiinas suursaadik, ennustas 2017. aastal, et riigi maksumaksjad säästavad 2018. eelarveaastal, mis on käesolev aasta, 232 miljonit dollarit .

Detsembri lõpus avaldatud aruande kohaselt langes inimteenuste osakonna ametlik säästuprognoos selleks eelarveaastaks 47 miljoni dollarini . Branstad oli öelnud, et 2017. aasta eelarveperioodil säästis riik 110 miljonit dollarit eraettevõtete Medicaidi juhtimisest.

Medicaidi uus direktor Mike Randol ütles tänavu jaanuaris, et hinnangute arvutamise viis oli vigane. Ta lubas esitada täpsemad arvud. Osakonna pressiesindaja Highland ütles, et uus hinnang peegeldab seda pingutust.

Selle nädala seletamatu 140,9 miljoni dollari suuruse säästuprognoos ei rahuldanud Hudsonit, kes on Iowa meditsiinilise abi nõuandekogu kaasesimees.

Hudson töötas varem kuberneri ametis lobistina Branstadi alluvuses, vabariiklane, kes määras ta 2016. aastal nõuandvasse kogusse. Hudsonil on täiskasvanud poeg Matthew, kellel on raske puue ja nende perekond on näinud vaeva koduteenuste ülalpidamisega. erastatud Medicaid.

Hudson on varem Randolilt küsinud üksikasju selle kohta, kuidas inimteenuste osakonna uued "kulude vältimise" hinnangud arvutatakse. Ta ütles reedel antud intervjuus, et Iowani jaoks on oluline näha, kuidas erahaldusorganisatsioonid raha säästavad.

"Milliseid kulusid on ära hoitud? Kas MCO-d maksavad vähema kirjaklambrite eest? Vähema teenuste eest?" küsis Hudson. "… Võib juhtuda, et see 141 miljoni dollari suurus on väga täpne. Võib-olla kasutavad nad paremat rubriiki. Ma ei tea."

Register palus osakonnal selgitada, mida hinnangud tähendavad ja kuidas need arvutati.

Osakonna pressiesindaja Matt Highland vastas reedel, saates selle avalduse e-posti teel:

"Need olid 2015. aasta hinnangud, mis nägid ette kolme aasta möödumist. Nagu jaanuaris öeldi, soovis direktor Randol välja töötada terviklikuma metoodika juhitud hoolduse säästude arvutamiseks, mis arvestab kõiki sellega seotud kulusid, näiteks mittemeditsiinikulusid, mis sisaldavad halduskulusid, hoolduse koordineerimise ja kvaliteedi parandamise tegevused. Varasemad arvud põhinesid aegunud metoodikal. Osakond on pühendunud jätkusuutlikule Medicaidi programmile, et teenindada enim abi vajavaid Iowane nii praegu kui ka tulevikus."

Highland ütles, et Randol on valmis "taustal" registrile säästuprognoose selgitama. Register lükkas pakkumise tagasi, öeldes, et selline arutelu tuleks salvestada, et sellest saaks avalikkust teavitada.

Register küsis kubernerilt kommentaari uute säästuprognooside kohta. Reynoldsi pressiesindaja Brenna Smith vastas reede hommikul e-kirjas.